DESKI KOMPOZYTOWE

Podstawą tarasu jest jego podłoże, dlatego w SONNEA znajdują się niezawodne deski kompozytowe.Ich przewagą nad tarasem drewnianym jest brak konieczności konserwacji oraz gwarancja nawet do 25 lat.

Wybierając jedną z nich, nie tylko dobrze i zdrowo zjesz, ale przede wszystkimbędziesz mogła / mógł więcej czasu spędzać w gronie rodziny lub przyjaciół na świeżym powietrzu.

Charakterystyka

vysoká kvalita

wyglądem przypominają drewno

vysoká kvalita

ekologiczny produkt

vysoká kvalita

różnorodna kolorystyka

vysoká kvalita

antypoślizgowa powierzchnia

vysoká kvalita

odporne na wilgoć i pleśń

vysoká kvalita

brak konieczności konserwacji

Nasza oferta desek kompozytowych

Deski kompozytowe Timberness Select

Deska kompozytowa Select to doskonały wybór dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania. Większa szerokość deski sprawia, że wygląd tarasu jest bardziej innowacyjny oraz niezwykły, a także umożliwia realizowanie indywidualnych projektów. Dzięki zwiększonej szerokości możliwe jest ograniczenie ilości potrzebnych desek oraz przyspieszenie montażu. Ponadto deska Select jest niższa od standardowej deski tarasowej, co umożliwia jej montaż zarówno na tarasie, jak i balkonie. Deska jest jednostronnie ryflowana oraz szczotkowana, a także dostępna w czterech kolorach.

Deski kompozytowe Timberness Forest Plus

Deska kompozytowa Forest Plus jest praktycznie nie do odróżnienia od deski drewnianej. W niezwykły sposób imituje naturalne drewno, dzięki wytłoczonym wzorom słojów drewna. Dodatkowo innowacyjny sposób wybarwiania każdej deski pozwolił na uzyskanie efektu nie powtarzalności. Powierzchnia deski wykonana jest z własnej mieszanki polimerów, bez dodatku włókien drewnianych. Umożliwiło to zwiększenie trwałości kolorów oraz odporności na zabrudzenia, zarysowania i czynniki atmosferyczne. Deska nie przechodzi sezonowania, dzięki czemu jej kolor jest właściwy zaraz po montażu. Dostępna w aż sześciu kolorach.

Deski kompozytowe Ultrashield Naturale UH02

Deska kompozytowa Ultrashield Nature ma powłokę polimerową, dzięki której chroniona jest przed: plamami, zabrudzeniami; pleśnią, butwieniem, gniciem, pękaniem; blaknięciem kolorów. Dodatkowo nie trzeba jej konserwować oraz posiada antypoślizgową powierzchnię. Deska w niezwykły sposób naśladuje wyglądem naturalne drewno, dzięki strukturze imitującej drewno. Występuje w aż sześciu podstawowych kolorach.

Galeria desek kompozytowych